čtvrtek 7. června 2012

Já nemůžu zhubnout!

 

Od kamarádek, které mají tak 80 kilo, pořád slýchávám věčné výmluvy. Melou jako kafemlýnek pořád a pořád to samé, a to :" Já nemám čas hubnout, nemám čas cvičit, hubnutí stojí moc peněz, nemůžu zhubnout, .."
Už kolikrát sem si v duchu říkávala, že jim řeknu na plnou hubu to, co si o nich a jejich přístupu myslím!


Proč by to jako nešlo? 
 Všechno jde, když se chce a jste ochotní trochu zamakat, když nejste, tak se hold nedá nic dělat a kila půjdou pořád nahoru. Když se nezměníte celý, nedosáhnete ničeho. Prvně se musí začít u stravy a pak u pohybu. Milion lidí se snaží se sebou něco dělat a jde jim to, znám případy, teď dám konkrétní. Jedna dívka za 4 měsíce shodila neskutečně moc jak v cm, tak i na váze. Tak proč by to nešlo Vám?

Nemáš čas hubnout,cvičit?
Další nesmysl, který je akorát výmluvou. Denně skoro každý nasedí u počítače minimálně hodinu a zrovna tu hodinu mohl věnovat cvičení. Nebo i ten čas, v který se koukáte na televizi. Ono by to šlo i zkombinovat, koukat se na televizi a cvičit, ale to se většině nechce! Čas se najde, ale opět, musí se chtít!

Hubnutí stojí peníze?
Sáhněme si rukou na srdce a řekněme upřímně. Co dnes nestojí peníze? 
Zkuste si pokus, kupte si za 50 korun zeleninu a za 50 korun uzeniny a sladkosti. Čeho bude více? Bude toho postejnavě. Zdravé věci nemusí být drahé, co třeba ovesné vločky (20 Kč), okurka (12 Kč) apod. Když chcete hubnout, tak nemusíte chodit do posilovny, stačí si doma stáhnout z internetu pár videí, chodit běhat, jezdit na kole a to vás milý zlatí nestojí nic! :-)

Nemůžu zhubnout!
No ono se nedivte, když zkoušíte různé "osvědčené" diety celebrit apod. Když budete jíst týden jen ovoce, pak to naberete zpátky a jako bonus ještě dvě kila! Když nebudete jíst vůbec, tak si zpomalíte metabolismus a budete v háji ( Vím o čem mluvím, byla jsem proslulá dietářka, takže tady nekecám něco přečteného). Nemůžete očekávat od normálního zdravého hubnutí, že shodíte 20 kilo za týden, chce to svůj čas, ono postupem času zhubnete. Přece jste ty kila nenabraly ze dne na den,taky jste na tom pracovali delší dobu! :-)

A co z toho plyne? KDYŽ SE CHCE, TAK TO JDE!!

3 komentáře:

 1. ... aneb "Páni, ty jsi zhubla, jak jsi to udělala?" - "Ubrala jsem na jídle, přidala spousty zeleniny a pořádně cvičím." - "Aha, to by se mi nechtělo..." :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No tydle řeči mě naprosto pijou krev.. A během chvilky si pak zase naříkají, jak se nevejdou do kalhot! ;)

   Vymazat
 2. mně nejvíc pije krev,když mi kamarádka řekne,že "neví co je zdravý (i retarda by napadlo že smažený hranolky nejsou zdravý :D ) a nejde jíst zdravě (ani se hýbat,btw) když mamka uvaří".Anebo dkyž obědvám dušenou zeleninu a ona přijde a řekne "fuj,co to je?blééé"...na fitko mi moc peněz nezbývá,ale jak říkáš-internet je toho plný,a sednout na kolo nebo si zaběhat nebo alespon jít na pořádnou procházku nestojí nic!

  OdpovědětVymazat

Každému odpovím, prosím o strpení! :))