úterý 25. září 2012

Peklo na talíři : Olej!

Dneska jsem se rozhodla zmínit toho. Hodně lidí si myslí, že pod pojmem olivový olej, ať už je jakýkoliv, se skrývá jen zdravá věc. Myslela jsem si to samý, do té doby, než jsem uviděla toto video, který mě zavedlo do obrazu. 

Romana Vaňka mám celkově, jako takového rozumbradu, ráda! Ví, že lidem není lhostejný, co jedí, pijí apod. Na jeho pořady se koukám ráda a doufám, že takových jako jsem já, je více. Nejen, že nám pomáhá šetřit a nekupovat si nějaké šunty, ale také nám chrání svými videi i naše zdravý, čeho si cením. Je jeden z mála, který dokáže říct celému státu něco na rovinu!


Tu je video:"Oleje"


Můj názor: Vždy jsem kupovala jen řepkové oleje, slunečnicové. Bylo mi to celkem jedno. Můj názor se změnil až tehdy, kdy jsem ze smažky cítila ten odporný smrad přepáleného, div né spáleného, oleje!
Dávala jsem ho všude, kam se dalo. Poučila jsem se a zjistila že olivový olej, kvalitní, jídlo krásně ochutí, dá mu šmrnc a už se těším, až si s ním zakápnu mozzarelu s rajčaty! :)

Jaké máte zkušenosti s olivovým olejem vy? Kupujete nějaké "oleje" z videa? 

Já jsem si dnes koupila tento:
Extra panenský olivový olej- Penny (Nyní akce 59,90 jinak před 100,-) a Vím, že to není jeden ze šmejdů!

2 komentáře:

  1. jojooo..od toho chlapka sem myslim videla jen jak rozebira pizzu, ale jinak je znamej a dobrej:D

    valihrachp.blog.cz

    OdpovědětVymazat
  2. Peklo na talíři moc dobře znám, pravidelně ho sleduji. Je to moc dobrý pořad, člověk se něco dozví. Například já jsem se díky videu o olivovým oleji dozvěděla, že doposud jsme kupovali šmejdy, plné chemie.. fuj!:/

    ..a jinak si tě přidávám do oblíbených, na tvůj blog chodím ráda :)

    OdpovědětVymazat

Každému odpovím, prosím o strpení! :))